Podcast nagrywany na żywo we wrocławskim pubie Wędrówki. Tematyka to sprzedaż kursów online, nagranie dostępne tutaj.
Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach spotkań Rg-Dev w Rzeszowie.
Zorganizowanie trwającego 24 dni konkursu dla programistów. Odpowiedzialność za marketing, pozyskanie sponsorów, dostarczenie produktu, tożsamość prawną i emocje użytkowników. Finalnie udało się zebrać 2500+ uczestników.
Rozpoczęcie pracy jako programista Java-backend
Zorganizowanie trwającego 24 dni konkursu dla programistów. Odpowiedzialność za marketing, pozyskanie sponsorów, dostarczenie produktu, tożsamość prawną i emocje użytkowników. Finalnie udało się zebrać 1500+ uczestników.
Event polegający na ćwiczeniu umiejętności prezentacyjnych. W ciągu dwóch dni dużo merotoryki i ćwiczeń paktycznych, a także prezentacja. Tutaj link do slajdów, oraz krótka relacja z w wydarzenia. #devstylespeakers
Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach satelity 4developers we Wrocławiu. Tutaj nagranie mojego wystąpienia. Prelekcja oceniona bardzo pozytywnie.
Przygotowanie i przeprowadzenie wydarzenia DevFest we Wrocławiu. Krótka relacja tutaj.
Prelekcja o zarabianiu na Udemy. Wydarzenie w ramach spotkań wrocławskiej grupy .NET. Krótki vlog z wydarzenia.
Prelekcja dotyczyła zarabiania na sprzedaży kursów na Udemy, wzbogacona o kolejne doświadczenia. Wydarzenie w ramach spotkań białostockiej grupy .NET. Krótki vlog z wydarzenia.
Skrócona wersja prelekcji dotyczącej zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Toast”.
Kurs dla osób znających javę, ale chcących poznać programowanie backend, więcej szczegółów oraz kupony zniżkowe: https://kursyandroid.pl/spring-boot-praktyczny-kurs-pisania-aplikacji-backend/.
Kurs dla osób które znają androida, pozwalający osiągnąć więcej korzystając z najnowszych technik. Więcej informacji oraz kupony zniżkowe: https://kursyandroid.pl/android-techniki-zaawansowane/.
Prelekcja dotyczyła zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa, udzieliłem także kilku porad jak zacząć. Wydarzenie w ramach serii spotkań „JUG Warsaw”. Nagranie znajduje się pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=vbfKSKAMdDQ
Prelekcja dotyczyła zarabiania na Udemy, oraz analizy dlaczego to działa, udzieliłem także kilku porad jak zacząć. Wydarzenie w ramach serii spotkań „ITC Tech Meetup”.
Rozpoczęcie współpracy z Datarino jako programista mobilny, backendu, oraz frontendu.
Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „karieraIT Katowice”.
Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „meet.mobile”.
Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw internetu, smartfona, oraz innych narzędzi. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Kariera IT”.
W ramach wyzwania @miroburn https://www.youtube.com/watch?v=7CPtT7nMI-w postanowiłem przez 30 dni tworzyć vloga, z całością można zapoznać się tutaj.
Kurs dla osób początkujących, które chcą się nauczyć programować w javie, więcej szczegółów oraz kupony zniżkowe: https://kursyandroid.pl/programowanie-w-javie-kompletny-kurs-dla-kazdego-od-podstaw/
Prelekcja dotyczyła sposobów na automatyzację codziennych czynności korzystając z dobrodziejstw ekosystemu Android, oraz internetu. Wydarzenie w ramach serii spotkań „Toast”.
Kurs dla osób początkujących, ale znających język programowania java, więcej szczegółów oraz kupony zniżkowe: https://kursyandroid.pl/praktyczny-podstawowy-kurs-android/
Michał Gellert zaczyna istnieć jako firma. To stwarza wiele dodatkowych możliwości działania, oraz rozwoju.
Przygotowanie i przeprowadzenie wydarzenia mającego na celu popularyzację nauki programowania wśród dzieciaków.
Szkolenie odbyło się w ramach cyklu spotkań DevWarsztaty. Zakres materiału obejmował przegląd najważniejszych zagadnień języka Java, wraz z ćwiczeniami, był to szybki (około 7 godzin) podstawowy kurs programowania.
Zakończenie udziału w kolejnej edycji konkursu „Daj się poznać„. Blisko 1000 zgłoszonych blogów, wymagania konkursowe spełniło blisko 200 z nich. Po głosowaniu wewnętrznym zajęcie 6 pozycji, po głosowaniu otwartym 20. Szczegóły i przebieg do przeczytania tutaj.
Stworzenie razem z Pawłem Klimczykiem, oraz Bartoszem Bonisławskim cyklu spotkań online przypominających konferencyjne panele, o nazwie DevPanel. Prowadzenie jednego, dotyczącego autopromocji programisty.
Prelekcja o tytule „Światła, kamera, akcja” dotyczyła sposobów budowania i działania aplikacji korzystających z technologii „Google Assistant„, dostarczającej inteligentnego głosowego asystenta. Wydarzenie w ramach spotkań z serii „Toast”.
Rozpoczęcie pracy w Aequitas-Polska jako programista mobilny, oraz programista backendu.
Prowadzenie semestralnych kursów (jedne zajęcia w tygodniu) dla dzieci w wieku 7-16 lat. Szkolenie zorganizowane w ramach WowSchool, zakres materiału to tworzenie aplikacji mobilnych korzystając z AppInventor, tworzenie gier 2D i 3D wykorzystując Unity, oraz tworzenie stron WWW korzystając z HTML, oraz CSS, WordPressa, obsługa Azure, serwera.
Prowadzenie przez pół semestru kursu (jedne zajęcia w tygodniu) dla dzieci w wieku 8-12 lat. Szkolenie zorganizowane w ramach WowSchool, zakres materiału to obsługa Kodu Game Lab pod kątem tworzenia rozmaitych gier.
Prowadzenie semestralnego kursu (jedne zajęcia w tygodniu) dla dzieci w wieku 12-15 lat. Szkolenie zorganizowane w ramach WowSchool, zakres materiału: HTML, CSS, JavaScript, WordPress, Umbraco, obsługa Azure.
Utworzenie kanału na YouTube, oraz grupy na facebooku, które w założeniach mają w ciekawy sposób opowiadać o nowych technologiach i odpowiadać na pytania z nimi związane.
Utworzenie nowej wersji strony, migracja bloga, rozszerzenia.
Aplikacja pozwala na wyrobienie sobie nawyku codziennego powtarzania danych czynności (np ćwiczeń), przez uzupełnianie kalendarza. Do pobrania stąd.
Wystąpienie z tematem „Android View Morphing” na wydarzeniu dla programistów Android z cyklu Toast. Tutaj znajdują się odpowiednio prezentacja, kod oraz intro przygotowane przez organizatorów.
Konkurs zakończony na 27 pozycji z 70 osób, które spełniły wymagania, łącznie spośród 296 uczestników. Szczegóły i przebieg opisane tutaj.
Aplikacja pobiera ze stron MPK oficjalne informacje o kontrolach i wyświetla je w przejrzystej formie. Do pobrania tutaj.
Rozpoczęcie pierwszej pracy jako młodszy programista Java/Android w firmie GisPartner.
Zdobycie tytułu inżyniera. Obrona aplikacji będącej interpretatorem poleceń języka Logo na Androida, z odrobinę zmodyfikowaną składnią. Aplikacja do obejrzenia tutaj.